обслуговування

Група компаній «БЕЗПЕКА ГРАНІТ» здійснює організацію сучасної системи безпеки крім виконання гарантійних зобов'язань в більшості випадків має на увазі і повноцінне обслуговування відеоспостереження. Багато людей вважають, що поняття "гарантія" і "обслуговування відеоспостереження" схожі між собою, але насправді між ними є істотні відмінності.

Гарантійний ремонт - це заміна вийшов з ладу обладнання з причини виробничого браку або ж через помилки в процесі установки. Істинну причину визначають фахівці на місці встановлення обладнання і за результатами огляду оформляють акт встановленої форми. Гарантія не поширюється на обладнання, яке втратило свою працездатність через те, що:
з'явилися пошкодження в результаті впливу повеней, пожеж, гроз та інших форс-мажорних ситуацій, а також фізичного впливу сторонніми особами стався тривалий перебій електроенергії, що призвів до поломки обладнання.

Обслуговування відеоспостереження - це не що інше, як підтримання в робочому стані всіх технічних пристроїв відеоспостереження протягом усього періоду його експлуатації. Інакше кажучи, до переліку послуг, що надаються Замовнику в рамках обслуговування входять:

  • профілактика поломок окремих елементів і самої системи в цілому 
  • різноманітна технічна допомога
  •  проведення навчання робочого персоналу
  •  надання консультацій
  •  перенастроювання устаткування.

 У разі закінчення гарантійного періоду експлуатації, за взаємною домовленістю, його можна продовжити на тих же умовах, які були встановлені раніше, при цьому зобов'язання щодо здійснення ремонту обладнання лягають на плечі компанії Підрядника. У цьому випадку постійне обслуговування відеоспостереження буде грати ще велику роль на етапах досягнення стабільної роботи всієї системи безпеки. Крім того, існує ще одна схема, коли ремонт і її оплата проводиться за фактом поломки, яка може бути включена в обслуговування.

Вибираючи ту чи іншу схему, ви повинні знати, що систематичне обслуговування відеоспостереження збільшує ймовірність безперебійного функціонування всієї системи безпеки і практично виключає можливість виникнення непередбачених ситуацій, таких як непрацюючі камери через погані контактів або ж втрата чіткості зображення. Якщо розглядати багаторівневу систему безпеки з встановленими високотехнологічними засобами відеоспостереження, то непрацюючі камери - це найпростіший приклад того, що може трапитися з системою безпеки, якщо їй не приділяється належної уваги.

Новые игры Alawar.
.