Відеоспостереження

techCистема ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ - важливий, ефективний і недорогий елемент комплексної системи безпеки об'єкта та прилеглої території, при необхідності захисту периметра об'єкту, використовуються Інфрачервоні променеві бар'єри і радіолокаційні датчики. Система відеоспостереження дозволяеть візуально контролювати стан захищуваному об'єкта в найрізноманітніших умовах при різному рівні освітленості об'єкту, в тому числі у повній темряві, на різноманітній відстані, сховано, в автоматичному режимі без участі оператора виявляти вторгнення на захищаємий об'єкт і багато іншого.

Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичного захисту об'єкта. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь-якої складності, від однієї, двох камер, зображення з яких виводиться на монітор охоронця, до десятків відеокамер об'єднаних у мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet. Як показує статистика, іноді зловмисникові досить побачити камери зовнішнього спостереження, щоб відмовитися від своїх планів.

Оператори на центральному пульті забезпечують постійний моніторинг і миттєво реагують на екстрену ситуацію. Оператор пульта охорони при надходженні сигналу тривоги негайно передає повідомлення групам швидкого реагування для виїзду на місце. Пересування мобільної групи контролюється системою GSM-моніторингу з пульта охорони в режимі   on-line.

Наша охоронна фірма використовує тільки високоякісне обладнання. Ви завжди можете покластися на дії наших співробітників та збереження конфіденційності інформації. Володіння знаннями та навичками роботи із широким спектром устаткування дає можливість розробляти системи безпеки для будь-яких об'єктів, а також приймати на обслуговування вже змонтовані системи.

Монтажний підрозділ ГК "БЕЗПЕКА ГРАНІТ" залежно від специфіки об'єкта протягом 2-10 днів професійно виконає всі необхідні роботи з обладнання Вашого об'єкту.

Новые игры Alawar.
.