Фізична охорона

physical-securityОдним з пріоритетних напрямків діяльності ГК «БЕЗПЕКА ГРАНІТ» є охорона і підтримка внутрішніх і пропускних режимів на об'єктах різних категорій - приватних володіннях, виробничих підприємствах, магазинах і банках. Така охоронна послуга, як фізична охорона об'єктів, здійснюється спеціально підготовленим, перевіреним і навченим персоналом.
Фізична охорона об'єктів - комплекс заходів, спрямований на захист об'єктів від протиправного проникнення, нападу, попередження потенційних виробничих аварій, пожеж, підтримки соціального порядку на підприємствах. Фізична охорона об'єктів здійснюється шляхом несення служби інспекторами охорони згідно табеля поста та інструкції розробленої спільно із замовником. Підбір кадрів, навчання і контроль за виконанням службових обов'язків - основні принципи надання послуги фізичної охорони.
На підприємстві існує багаторівнева система цілодобового контролю над роботою співробітників охорони:

  • Контроль оперативними черговими (кожен 2 години в денний час і кожен 1год в нічний час доповідь про стан об'єкта);
  •  Контроль з боку прямого керівництва (начальник охорони);
  • Контроль підрозділом внутрішньої безпеки;Контроль і підтримка в нестандартних ситуаціях за допомогою груп швидкого реагування;
  • Жетон контроль;
  • Дистанційний контроль за допомогою відеоспостереження.

 Залежно від роду виконуваних завдань інспектора охорони екіпіруються певною формою одягу і спецзасобами (газовий балончик, палиця, ліхтар, будівельні каски і т.д.) в окремих випадках можливе також використання зброї травматичної дії. Підприємство має автобазою (групи швидкого реагування), а так само тісно співпрацює з ДСО (державна служба охорони), виїзд групи реагування (захоплення) здійснюється протягом 5-10 хв., З моменту виклику охоронцем.
ГК «Безпека Граніт» несе матеріальну відповідальність, згідно умов договору страхування відповідальності протиправних дій третіх осіб. Витрати на транспортування, страхування та обов'язкових платежів здійснюється за рахунок підприємства.

Новые игры Alawar.
.