Пультова охорона

pult Комплекс заходів, спрямований на захист об'єктів від проникнення, нападу, пожежі і виробничих аварій за допомогою технічних засобів охрани.

Охорона об'єктів здійснюється шляхом контролю стану охоронної сигналізації, встановленої на об'єктах (заміські будинки, квартири, офіси, банки, промислові і торговельні підприємства), через пульт централізованого спостереження.

ГК "БЕЗПЕКА ГРАНІТ" має власну незалежну технічну базу, що гарантує миттєве проходження сигналу від об'єкту, що охороняється до пульта централізованого спостереження. Наявність на об'єкті сигналізації зводить до мінімуму можливий матеріальний збиток, при цьому, така охорона обійдеться Вам набагато дешевше фізичної. Охоронна сигналізація спрацює навіть, якщо стався перебій в електропостачанні, оскільки володіє незалежними джерелами живлення.

 Пультова система призначена для захисту від:

  • Несанкціонованого проникнення на об'єкт;
  • Розбійного нападу;
  • Пожежі;
  • Витоку побутового газу;
  • Протікання води.

 Як працює система?

 На об'єкті охорони (квартира, офіс, магазин, підприємства сфери послуг) встановлюється охоронне обладнання пультової охорони (датчики та передавачі). При виникненні тривожної ситуації на об'єкті охорони, відповідний сигнал миттєво передається в голосовому режимі на мобільний телефон господаря і на пульт оперативного чергового, який отримує детальну інформацію про тип тривоги. Далі оперативний черговий направляє групу оперативного реагування на вашу адресу. Одночасно оперативний черговий викликає наряд міліції (в разі необхідності аварійну службу ЖЕКу, пожежників).

 Наші фахівці для кожного конкретного приміщення, з урахуванням його специфіки готові надати аргументовані рекомендації по складу і типу систем, а також виконати їх монтаж і постановку об'єкта під охорону кваліфіковано та в найкоротші терміни.

Новые игры Alawar.
.