Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

ГК «Безпека Граніт» пропонує юридичним та фізичним особам таку передбачену Законом послугу, як консультування і підготовку рекомендацій з питань забезпечення правомірного захисту особи і бізнесу від протиправних посягань. Ми готові надати Вам наступні консультаційні послуги:

  • Юридична допомога по захисту законних інтересів;
  • Консультування з питань забезпечення всіх видів охорони: особиста і об'єктова охорона, супровід майна замовника при його транспортуванні, забезпечення порядку в місцях проведення масових заходів;
  • Супровід ділових переговорів , юридична допомога при складанні договорів;
  • Кадрова безпека, розробка комплексу необхідних заходів саме для Вашого підприємства з урахуванням особливостей напрямку бізнесу.

Наша компанія також пропонує забезпечення інформаційної безпеки. Дана послуга включає в себе рекомендації щодо впровадження технічних засобів захисту інформації, проведення заходів щодо виявлення та запобігання каналів витоку важливої ​​інформації та відомостей, що становлять комерційну таємницю.

При роботі з клієнтами ми гарантуємо конфіденційність отриманої і використовуваної інформації. Проведена нами аналітична робота реально допоможе Вам знизити ризики, виявити потенційні і реальні загрози випадкового і навмисного характеру, що позитивно позначиться на кінцевому результаті .

 

Новые игры Alawar.
.