обладнання

Охоронні системи бувають різних видів і типів. Непідкованих у справі захисту майна людині може бути досить складно самостійно розібратися в цьому розмаїтті. Тому ми радимо скористатися консультацією співробітників нашої компанії, які знають всі про обладнання охоронної сигналізації. А поки ви думаєте, про що конкретно їх просити, ми розповімо вам дещо цікаве про системи, типах і обладнанні охоронної сигналізації.

Почнемо ми, мабуть, з видів устаткування охоронної сигналізації. Охоронні системи можна розділити на два типи за способом оповіщення господаря охоронюваного майна про будь пригоді, яка привела в дію устаткування охоронної сигналізації.

Перший тип охоронної сигналізації - автономний. У такому типі системи по мовчанню передбачений дуже сильний «сигнал тривоги» - це може бути як сирена, що сповіщає всіх навколо сильним звуковим сигналом про вторгнення на територію приміщення,, руйнуванні якоїсь частини об'єкта, наприклад, розбитті вікна, так і включення потужного джерела освітлення, який робить видимим всі дії зловмисників. Однак при цьому устаткування охоронної сигналізації не передає «сигнал тривоги» на пульт охорони, і не повідомляє власника.

Другий тип охоронної системи сигналізації - система, підключена до пульта охорони - пульта централізованого управління захистом майна. Системи подібного роду отримали назву «пультових охоронних сигналізацій». У такій системі по всьому охоронюваному приміщенню розміщене устаткування охоронної сигналізації у вигляді датчиків, які мають технічну можливість передавати «сигнал тривоги» на контрольну панель, розміщену на території, що охороняється, яка безпосередньо посилає сигнал на охоронний пульт.

Новые игры Alawar.
.