ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Alarms

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ призначена для запобігання несанкціонованого проникнення в приміщення і являє собою комплекс технічних пристроїв, основними компонентами якого є сповіщувачі (датчики виявлення) і контрольна панель. Сучасна сигналізація контролює і повідомляє про руйнування скла, перекриттів, стін, вікон розтині і пересування людей всередині приміщень. Як правило, вона застосовується спільно з іншими пристроями, що підвищують її ефективність, такими як система відеоспостереження або пристосування, що забезпечують контроль доступу на об'єкт.

Умовно охоронні сигналізації можна розділити на два типи:

1. Автономна система охоронна сигналізація. У разі спрацювання такої системи активуються сирени, строб-спалаху та ін. Сигнал тривоги нікуди не передається.
2. Охоронна сигналізація з підключенням до пульту централізованого спостереження (ПЦС), так звана пультова охорона.

Пристрої управління охоронної сигналізації.

Для постановки і зняття охоронної сигналізації з охорони використовуються різні пристрої керування. Це можуть бути:
- Сенсорна клавіатура. Може розташовуватися безпосередньо на корпусі контрольної панелі або встановлюватися окремо, як правило, недалеко від входу в приміщення, що. Встановлення / зняття з охорони здійснюється набором цифрового кодаж
- Носимий радіобрелок. Зручний засіб дистанційного управління охоронною сигналізацією.
- Електронні ключі. Найчастіше використовуються пластикові проксіміті-картки або ключі Touch Memory ().

Датчики охоронної сигналізації.

Датчики є своєрідними сенсорами системи. В даний час на ринку представлена ​​велика різноманітність різних типів датчиків. Деякі з них є вузькоспеціалізованими.
Для забезпечення охорони більшості об'єктів зазвичай обходяться трьома типами охоронних датчиків

 

Новые игры Alawar.
.