Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Головна

mainМаємо честь поінформувати Вас про те, що на ринку охоронних послуг вже тривалий час ефективно діє ГК «БЕЗПЕКА ГРАНІТ», яке надає всі види охоронних послуг.
В управлінні ПІДПРИЄМСТВА працюють справжні фахівці своєї справи, які мають багаторічний досвід керівництва і організації охорони об'єктів, фізичних осіб та установ. Керуючий склад ГК «БЕЗПЕКА ГРАНІТ» має багаторічний досвід служби в органах внутрішніх справ, СБУ та Збройних Силах України, які мають бойовий досвід в гарячій ТОЧКАХ, володіє багатьма видами ЗБРОЇ. Особовий склад охорони представлений ретельно підібраними, підготовленими за спеціальними програмами, екіпірованими і озброєними охоронцями. Деякі з них успішно пройшли спеціальний практичний курс підготовки за сучасною методикою в навчальному центрі.
Працівники охоронного агентства пишаються своєю фірмовою символікою, спеціальною формою одягу, мають сучасні засоби зв'язку та активної оборони і здатні вміло їх використовувати в різних умовах. Вони діють мобільно і реагують на будь-який негативний вплив на об'єктах охорони. Для цього на підприємстві існують необхідні технічні та спеціальні засоби. Організовано взаємодію з місцевими та регіональними органами МВС, та Державною службою охорони.
 
«Надійність, сила, пильність» - під таким девізом здійснюють свою діяльність працівники ГК «БЕЗПЕКА ГРАНІТ». За час існування підприємства його працівники не раз відзначалися своїми чіткими діями, попередили чимало спроб розкрадання майна і цінностей. Наші фахівці завжди готові забезпечити розвиток, спокій і безпеку Вашої БІЗНЕСУ. Основним своїм завданням вважаємо: за будь-яких умов, недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі і на територію охоронюваних нами і доступу до матеріальних цінностей, які знаходяться в їх межах.
ПІДПРИЄМСТВО несе повну матеріальну відповідальність, згідно чинного законодавства і договору за шкоду заподіяну замовнику внаслідок неналежного виконання своїх договірних зобов'язань.
Для виконання договірних умов, на об'єктах, що охороняються, на посади охоронців призначаються особи, проходять повне медичне обстеження та спец, перевірку ОВС і відповідають кваліфікаційним вимогам, встановленим ліцензійними умовами для персоналу охорони. Професійною підготовкою охоронців, як теоретичної, так і практичної, на фірмі займається спеціальний відділ професійної підготовки. Його працівники навчають охоронців дій в екстремальних ситуаціях, надання першої медичної допомоги постраждалим, та правил застосування спеціальних засобів самооборони.
Після проходження випробувального терміну проводиться перевірка знань охоронцями, як теоретичних питань, так і практичних дій, шляхом складання заліку, крім цього, проводиться підготовка кадрів для отримання посвідчень на право працювати охоронцем за переліком питань, розроблених керівництвом охоронного агентства.

Новые игры Alawar.
.